PŘÍPRAVEK PRO RYCHLÉ ZKLIDNĚNÍ

01.07.2022

Dokonalá Láska Pro rychlé zklidnění 

Je váš kamarád v ordinaci neklidný? Upozorněte mě prosím na tuto skutečnost při objednávání a můžeme  před vstupem do ordinace vyzkoušet přípravek pro rychlé zklidnění.

Směs přírodních účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. Přípravek lze využít u všech savců. Je vhodným doplňkem při nácviku nových situací. Typicky je používán při cestování, návštěvě veterinární ordinace nebo salonu, na akcích, srazech, výstavách. Přípravek vykazuje nižší účinnost při použití u zvířat se závažnějším psychickým postižením. 

V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete také vetřít do kůže a srsti na krku. Můžete použít opakovaně.

Složení: Slunečnicový olej, esenciální oleje Matricaria recutita - heřmánek modrý , Majorana hortensis - majoránka zahradní, Citrus aurantinum - neroli, Levandulia angustifolia - levandule úzkolistá, vitamin E

Vytvořte si webové stránky zdarma!